Autorski program skierowany do członków zespołów. Opiera się na profesjonalnym podejściu do zawodnika tanecznego .Dzięki regularnej współpracy dietetyka, fizjoterapeuty, trenera personalnego i psychologa sportowego stworzyliśmy system treningowy  zgodny z fizjologią ciała. Program ma na celu zwiększenie wydajności treningu tanecznego oraz zmniejszenie narażenia ciała na kontuzję i urazy.

 

Dietetyk Malwina Umiastowska

 

Jestem dietetykiem z ogromnej pasji i zamiłowania do zawodu. Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie: Warszawski Uniwersytet Medyczny – Dietetyka w Chorobach wewnętrznych i metabolicznych oraz SWPS – Psychologia, a także ukończyłam Państwowy III stopniowy kurs na Akademii Dietetyki z prawem do wykonywania zawodu.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu Pacjentów z nadwagą, otyłością, we wszystkich chorobach metabolicznych i cywilizacyjnych a także sportowców. Nieustannie śledzę najnowsze badania ze swojej dziedziny i jej pokrewnych oraz uczestniczę w konferencjach i wykładach wybitnych specjalistów dietetyków oraz doktorów medycyny. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do Pacjenta, leczenia dietą oraz naturalnymi suplementami i witaminami.

W pracy łączę wiedzę z zakresu dietetyki z wykształceniem i predyspozycjami z dziedziny psychologii. Najważniejszy jest dla mnie Pacjent, który zawsze traktowany jest indywidualnie i z dużą dozą empatii.

Ponad to biorę udział w imprezach plenerowych, firmowych, piknikach, eventach dedykowanych zdrowemu trybowi życia, gdzie edukuję uczestników. Piszę artykuły branżowe, prowadzę wykłady i szkolenia z zakresu dietetyki i zdrowego odżywiania, udzielam wywiadów mediom (prasa, radio i TV) a także w niedalekiej przyszłości będę rozwijać autorski program dietetyczny dedykowany osobom z cukrzycą, insulinoopornością, chorobami tarczycy, sportowcom, kobietom w ciąży oraz dzieciom: „M.U. Diet program”.

Prywatnie jestem uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do życia miłośniczką aktywnego trybu życia i sportów, również tych ekstremalnych. Taniec jest bardzo bliski mojemu sercu od dziecka, ponieważ ponad 20 lat spędziłam na tanecznych salach i scenie aby ostatecznie poświęcić się mojej drugiej największej życiowej pasji – dietetyce