Styl: Hip Hop

Joanna Kozłowska-Borys- założycielka Vibe Dance center, głowny trener zespołów VDC

Tancerka i instruktorka, która specjalizuje się głównie w technice hip hop. Ma na swoim koncie ogromne doświadczenie sceniczne. Jest również długoletnim nauczycielem i trenerem tańca. Cechuje ją niezwykła pracowitość i pokora. To kobieta wulkan z ogromną pasją do tańca.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat w Zamościu. Trenowała tam taniec nowoczesny (hip hop, disco-dance). Efektem ciężkiej pracy na treningach i szkoleniach był udział w licznych turniejach tańca, poczynając od regionalnych, poprzez Mistrzostwa Polski aż do Mistrzostw Europy. Joanna była kilkakrotną finalistką Mistrzostw Polski.

W 2006 roku rozpoczęła studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Tam też rok później rozpoczęła pracę jako instruktor tańca hip hop. W tym samym roku wraz z przyjaciółmi ze środowiska tanecznego (J. Siwek, P. Tolak) założyła w marcu tegoż roku grupę taneczną Be2Be, z którą wywalczyła wiele sukcesów. Brała również udział w programie „You Can Dance – Po prostu tańcz!”( warsztaty w Buenos Aires i Maroko). W 2008 roku wygrała Ogólnopolskie zawody taneczne Cropp BabY-G Dance Battle for POLAND. W 2009 roku obroniła z wyróżnieniem pracę magisterską „Uwarunkowania zainteresowań rekreacyjnymi formami tańca Hip Hop” , której sukces umożliwił jej otwarcie stażu doktoranckiego.

Swój warsztat rozwijała m. in. w najlepszej szkole w Europie – „Pineapple Dance Studio” (sierpień 2007), tańcząc na zajęciach u Sisco, Kimberly, Emer & John, Innovation, TK & Spin, Nathan, Ryan, Jimmy Williams, Xavi, Touch.

W 2006 roku wyjechała na kilka miesięcy do USA, gdzie miała możliwość tańczenia w Brodway Dance Center z takim gwiazdami tańca jak: Rhapsody, Jermaine, Luam, Manwe oraz Murakami. Pracując w takim gronie, poznała wiele nowych technik, które zainspirowały ją do stworzenia własnego, niepowtarzalnego stylu. Przygoda z USA jednak nie skończyła się dla niej. Rok później już rozwijała się całe wakacje w LA u najlepszych: Tony Czar, Lee Daniel, Tricia Miranda, Tucker Burkley, Kyle Hanagami, Andy J, Kelvin Maher, Erykah Sobol i wielu innych. W 2008 roku szkoliła się również w Los Angeles u najlepszych specjalistów hip hopu na świecie ( Tony Czar, Lee Daniel. Tricia Miranda, Laura Edwards, Tucker Barkley, Lyle Beniga, Erica Sobol ) W 2010 roku miała okazje zatańczyć na Carnivalu w Los Angeles w choreografii Tonego Czara.

W latach 2008-2012 rozwija się również jako tancerz zawodowy występując z takim gwiazdami jak: Matt Pokora, Craig David, Doda, Justyna Steczkowska, Maryla Rodowicz, Natalia Lesz, Mrozu oraz biorąc udział w ITB Baginski Show w Berlinie.

W latach 2010-2017 pracuje jako instruktor tańca w Egurrola Dance Studio. Od 2014 jest trenerem flagowego zespołu hip hop pow. 15 lat „Swagg”. Zespół pod jej okiem zdobył IV miejsce na Mistrzostwach Polski 2016 roku i V w 2017 roku. Zakwalifikował się również do półfinału Programu telewizyjnego Mam Talent w 2015 roku.

Asia jest doświadczonym trenerem zespołów który potrafi wycisnąć ostatnie poty z tancerzy ale też tworzy z nimi niepowtarzalny , pozytywny klimat na zajęciach- wspólny Vibe. uż jest- świeżutki, grafik na sezon taneczny 2018/2019 w Vibe Dance Center. Zapraszamy na stronę internetową gdzie w zakładce grafik, po kliknięciu na wybrane zajęcia można się dokonać zapisu lub telefonicznie. Nowy sezon przyniesie kilka nowości i niespodzianek.
Tancerze chętni aby dołączyć do zespołów hip hopowych w Vibe Dance Center zapraszamy na casting 9 września