Vibe Musical Project

Jeśli szukasz czegoś więcej niż zajęcia taneczne i  dobrze czujesz się na scenie to wymarzony projekt dla Ciebie.

Vibe musical project to zajęcia dla ludzi z pasją, którzy uwielbiają taniec, śpiew i aktorstwo i nie boją się wyzwań i ciężkiej pracy.

Na zajęciach poznasz techniki tańca, śpiewu i aktorstwa a efekty pracy zaprezentujesz na prawdziwej scenie.

Będzie to dla Ciebie największa artystyczna przygoda ale też i wspaniałe wyzwanie.

 

Projekt składa się z cyklicznych 2 razy w tygodniu ( w tygodniu zajęcia z danej wybranej techniki w soboty właściwe próby) zajęć.

Każdy semestr zakończony prezentacją na prawdziwej scenie etiudy musicalowej.

 

Vibe Musical Project jest unikatowym programem treningowym gdyż łączy różne techniki taneczne- nie zamyka się jedynie w musicalowych czy jazzowych formach.

W choreografii wykorzystujemy wiele elementów tańca ulicznego aby stworzyć coś niepowtarzalnego i ciekawego. Każdy semestr to inna choreografia.

 

Program

soboty 10.00-13.30 ( zajęcia z tańca , śpiewu i aktorstwa)

wtorki zajęcia z techniki jazz

 

Cennik:

18 godzin miesięcznie + autorska choreografia + projekt strojów scenicznych + organizacja występu na koniec semestru

300 zł miesięcznie- płatne przed każdymi pierwszymi zajęciami w miesiącu

Regulamin zajęć Vibe Dance Center

 

Kadra:

Karolina Micuła

Aktorka, wokalistka, podwójna laureatka 38. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Z wykształcenia kulturoznawczyni i absolwentka Studium Musicalowego Capitol we Wrocławiu, uczestniczka wielu warsztatów artystycznych i rozwojowych m.in. w Instytucie im. Jerzego Grotowskiego.  Wiedzę o głosie zdobywała bezpośrednio od dra Huberta Noe, Kristin Linklater, Rocio Guitard, Deana Kaelina, Mary Ann Kehler, Sissy Handler, Kim Chandler, Danieli Stieff-Tostes, Dominiki Płonki, Magdaleny Sekuły-Lemberger i innych. Jako praktykująca joginka i tancerka z zamiłowania swoją wiedzę naukową w zakresie fizjologii głosu i akustyki uzupełnia o pracę ze świadomością ciała, ruchem i rozwijaniem uważnej obecności. Jest inicjatorką i dyrektorką artystyczną Babskiego Grania – cyklu imprez charytatywnych na rzecz Fundacji Centrum Praw Kobiet (https://www.facebook.com/babskiegraniedlacpk/), razem z Oliwią Misztur prowadzi cykl warsztatów wyjazdowych Rezonans – Joga i Głos (https://www.facebook.com/rezonans.warsztaty/), aktualnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem. W wolnych chwilach jeździ rowerem szosowym, gotuje cuda z warzyw, stara się unikać plastiku i nie przelać aloesu. Dotychczas związana głównie z Wrocławiem, współpracowała m.in. z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, Operą Wrocławską, BWA Wrocław, Teatrem Dormana w Będzinie, Teatrem Modrzejewskiej w Legnicy, Teatrem Układ Formalny, Fundacją Performat, Festiwalem Muzyki Polskiej w Krakowie, Akademią Sztuk Teatralnych we Wrocławiu i Galerią Sztuki Współczesnej w Opolu.

 

Joanna Kozłowska-Borys- założycielka Vibe Dance Center, główny trener zespołów VDC

Tancerka i instruktorka, która specjalizuje się głównie w technice hip hop. Ma na swoim koncie ogromne doświadczenie sceniczne. Jest również długoletnim nauczycielem i trenerem tańca. Cechuje ją niezwykła pracowitość i pokora.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat w Zamościu. Trenowała tam taniec nowoczesny (hip hop, disco-dance). Efektem ciężkiej pracy na treningach i szkoleniach był udział w licznych turniejach tańca, poczynając od regionalnych, poprzez Mistrzostwa Polski aż do Mistrzostw Europy. Joanna była kilkakrotną finalistką Mistrzostw Polski.

W 2006 roku rozpoczęła studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Tam też rok później rozpoczęła pracę jako instruktor tańca hip hop. W tym samym roku wraz z przyjaciółmi ze środowiska tanecznego (J. Siwek, P. Tolak) założyła w marcu tegoż roku grupę taneczną Be2Be, z którą wywalczyła wiele sukcesów. Brała również udział w programie „You Can Dance – Po prostu tańcz!”( warsztaty w Buenos Aires i Maroko). W 2008 roku wygrała Ogólnopolskie zawody taneczne Cropp BabY-G Dance Battle for POLAND. W 2009 roku obroniła z wyróżnieniem pracę magisterską „Uwarunkowania zainteresowań rekreacyjnymi formami tańca Hip Hop” , której sukces umożliwił jej otwarcie stażu doktoranckiego.

Swój warsztat rozwijała m. in. w najlepszej szkole w Europie – „Pineapple Dance Studio” (sierpień 2007), tańcząc na zajęciach u Sisco, Kimberly, Emer & John, Innovation, TK & Spin, Nathan, Ryan, Jimmy Williams, Xavi, Touch.

W 2006 roku wyjechała na kilka miesięcy do USA, gdzie miała możliwość tańczenia w Brodway Dance Center z takim gwiazdami tańca jak: Rhapsody, Jermaine, Luam, Manwe oraz Murakami. Pracując w takim gronie, poznała wiele nowych technik, które zainspirowały ją do stworzenia własnego, niepowtarzalnego stylu. Przygoda z USA jednak nie skończyła się dla niej. Rok później już rozwijała się całe wakacje w LA u najlepszych: Tony Czar, Lee Daniel, Tricia Miranda, Tucker Burkley, Kyle Hanagami, Andy J, Kelvin Maher, Erykah Sobol i wielu innych. W 2008 roku szkoliła się również w Los Angeles u najlepszych specjalistów hip hopu na świecie ( Tony Czar, Lee Daniel. Tricia Miranda, Laura Edwards, Tucker Barkley, Lyle Beniga, Erica Sobol ) W 2010 roku miała okazje zatańczyć na Carnivalu w Los Angeles w choreografii Tonego Czara.

W latach 2008-2012 rozwija się również jako tancerz zawodowy występując z takim gwiazdami jak: Matt Pokora, Craig David, Doda, Justyna Steczkowska, Maryla Rodowicz, Natalia Lesz, Mrozu oraz biorąc udział w ITB Baginski Show w Berlinie.

W latach 2010-2017 pracuje jako instruktor tańca w Egurrola Dance Studio. Od 2014 jest trenerem flagowego zespołu hip hop pow. 15 lat „Swagg”. Zespół pod jej okiem zdobył IV miejsce na Mistrzostwach Polski 2016 roku i V w 2017 roku. Zakwalifikował się również do półfinału Programu telewizyjnego Mam Talent w 2015 roku.

Asia jest doświadczonym trenerem zespołów który potrafi wycisnąć ostatnie poty z tancerzy ale też tworzy z nimi niepowtarzalny , pozytywny klimat na zajęciach.

 

Kinga Malewska

Dyrektor artystyczny, reżyserka, choreograf i tancerka grupy eventowej „Show Burlesque Dance” którem mottem jest ” Robimy Broadway w Polsce” . Twrząy programy eventowe i projekt ClubTheatre oraz Neon Burlesque na terenie całego kraju.  W trakcie wieloletnich doświadczeń Kinga Malewska swoimi inscenizacjami tanecznymi uświetniła około 250 imprez i przyjęć firmowych:  Premiera Lexus Ux, Otwarcie Galerii Warmińskiej Gala VIP ( występ z zespołem Raya Wilsona), Konferencje, Bankiety, przyjęcia integracyjne marek Castrol, Selgros, Mercedes, Ford,

Ogólnopolski Zlot Motocyklistów Boruta Devil Party 2013,

Marriot Hotel Warszawa, Marriot Courtyard Gdynia, Hotel Hilton, DejaVue Deluxe Soest, Capitol Club, Google, Harting, Impel, Comarch, Airport Hotel Okęcie, Opera Club Warsaw, HotelOssa, Hotel Warszawianka, Hotel Narvil, Hotel Mazurkas, Regent Warsaw Hotel i wiele innych.

Tancerka i choreograf, pomysłodawca i kreatywny koordynator działań artystycznych w zakresie rozrywki i kultury. Absolwentka szkoły musicalowej Teatru Roma i Studio Buffo, dyplomowany Instruktor Tańca Jazzowego, absolwentka Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego pod kierownictwem Piotra Galińskiego, Twórca warsztatów „zMIXujswojSTYL” i współtwórca projektu “Ciało i Głos”, Pół finalistka 2. Edycji programu „You Can Dance” (Buenos Aires). W latach 2008/09 właścicielka i kierownik artystyczny warszawskiej Szkoły Tańca „Fun Dance Studio”.  Uczennica Broadway Dance Centre w roku 2005. prowadząca warsztaty Burlesque Dance Tour na terenie całego kraju.

 

a także zaproszeni nauczyciele do współpracy ( Damian Zawadzki, Agnieszka Konopka)